Najdroższy trener w historii HSV


Od sześciu miesięcy, włodarze HSV szukali następcy Huuba Stevensa. Wszystko wskazuje na to, że poszukiwania dobiegły końca. Już jutro, podczas konferencji prasowej, działacze z Hamburga zaprezentują nowego szkoleniowca zespołu.


Udostępnij na Udostępnij na

Huuba Stevensa prawdopodobnie zastąpi były szkoleniowiec Tottenhamu – Martin Jol. Niemiecka prasa pisze również, że Zeljko Petrović porzuci swoją dotychczasową pracę w holenderskim zespole RKC Waalwijk i będzie asystował Jolowi w wykonywaniu obowiązków związanych z trenowaniem piłkarzy HSV.

Włodarze HSV oficjalnie spotkają się z nowym szkoleniowcem o 18:00. Wtedy nastąpi uroczyste podpisanie kontraktu oraz konferencja prasowa. Według informacji, które podali działacze Hamburgera SV, Martin Jol podpisze umowę ważną do połowy 2010 r. Będzie to przełomowy moment dla klubu, gdyż Holender będzie zarabiał dwa miliony euro rocznie, przez co stanie się najdroższym trenerem w historii HSV.

Duży wpływ na decyzję Jola miał fakt, że nie będzie jedynym Holendrem w Hamburgu. Kapitanem zespołu jest Rafael Van der Vaart, który nie może się doczekać współpracy z Jolem. „Każdy Holender czuje się dobrze w HSV. Jeśli moje stosunki z działaczami będą się układały tak jak do tej pory to jestem pewny, że zostanę w HSV.” – przyznał Van der Vaart.

Komentarze
~AnDRzEj (gość) - 16 lat temu

Nie obecny ale były trener Tottenhamu :PP

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze