Mysona w Niemczech


2 lutego 2012 Mysona w Niemczech

Arkadiusz Mysona trafił do Torgelower SV Greif. Polak podpisał z niemieckim klubem półroczny kontrakt.


Udostępnij na Udostępnij na

Arkadiusz Mysona
Arkadiusz Mysona (fot. Maciej Kanczak/iGol.pl)

Torgelower SV Greif to zespół występujący w Oberlidze. Jest to piąty poziom rozgrywkowy u naszych zachodnich sąsiadów. Klub obecnie jest na czwartym miejscu w lidze.

W niemieckim klubie Mysona nie będzie jedynym Polakiem. W Torgelower grają już Michał Kotula i Marcin Miśta. Obaj podobnie jak Mysona występowali kiedyś w Pogoni Szczecin.

Mam nadzieję, że będzie dobrze grał i nam pomoże. Na czwartym miejscu w lidze jesteśmy tylko dlatego, że odjęto nam punkty za mecz z Turkiyemsporem, który wycofał się z rozgrywek. Bylibyśmy wyżej, ale to się później wyrówna. W tym sezonie chcemy wygrać regionalny puchar i awansować do Regionalligi. To nasz główny cel –powiedział Kotula.

Mysona być może już dzisiaj zadebiutuje w Torgelower. Rywalem jego klubu w sparingu będzie dobrze mu znana Pogoń Szczecin.

Komentarze
~Ja to ty Ty to ja (gość) - 13 lat temu

A te Torgelower SV Greif to w której lidze gra? 4
Bundeslidze?

~XxX (gość) - 13 lat temu

"Jest to piąty poziom rozgrywkowy u naszych
zachodnich sąsiadów"

Najnowsze