Mroczkowski: Piłkarze nie zawiedli

16 lutego 2013 Mroczkowski: Piłkarze nie zawiedli

Dzisiaj swój ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozegrał Widzew Łódź. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego wygrali 1:0 z Olimpią Grudziądz. Bramkę zdobył Sebastian Dudek.

Trener Widzewa przyznał, że jego piłkarzom brakuje jeszcze skuteczności. Niemniej jednak zwycięstwo napawa optymizmem przed startem rozgrywek.

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego w ostatnim sparingu zwyciężyli 1:0
Podopieczni Radosława Mroczkowskiego w ostatnim sparingu zwyciężyli 1:0 (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Szkoda okazji, jakie zespół stworzył sobie w pierwszej połowie. Przed przerwą mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Skończyło się jednak tylko na jednym golu Sebastiana Dudka, który ostatecznie dał nam zwycięstwo – powiedział szkoleniowiec.

Mroczkowski był zadowolony ze swojej drużyny. Pozwolił zagrać wszystkim zawodnikom, którzy byli w kadrze na to spotkanie.
Daliśmy dzisiaj pograć dużej liczbie zawodników. Fajnie, że piłkarze, którzy weszli po przerwie, nie zawiedli i utrzymali korzystny rezultat – dodał.

Rundę wiosenną Widzew zainauguruje spotkaniem ze Śląskiem Wrocław. W tym tygodniu piłkarzy Widzewa czekają dogłębne analizy gry ich przyszłych rywali oraz przemyślenia na temat rundy wiosennej.