Mourinho: Myślę tylko o Realu Madryt


26 marca 2013 Mourinho: Myślę tylko o Realu Madryt

Portugalski trener pojawił się wczoraj w Londynie, aby z wysokości trybun obejrzeć mecz Brazylia – Rosja. Przy okazji udzielił wywiadu brytyjskiego stacji telewizyjnej „Sky Sports”.


Udostępnij na Udostępnij na

W związku z pojawieniem się Mourinho w Londynie ponownie pojawiły się plotki o tym, że Roman Abramowicz bardzo poważnie rozważa jego ponowne zatrudnienie jako trenera Chelsea Londyn.

Mourinho chce poprowadzić Real do kolejnych sukcesów
Mourinho chce poprowadzić Real do kolejnych sukcesów (fot. Goolfm.net)

Portugalczyk przyznał, że takie insynuacje są normalne, ale on zamierza się w tej chwili skupić tylko na dalszej pracy z zespołem „Królewskich”. – Szczerze mówiąc, to pojawiając się w Londynie, sam dolałem oliwy do ognia. Cały czas jestem emocjonalnie związany z Chelsea, ale na ten moment myślę tylko dalszej części sezonu w Madrycie. Niewykluczone jednak, że w przyszłości ponownie będę pracował w Anglii.

Na zakończenie „The Special One” odniósł się do spekulacji, które łączą go z jego byłym klubem oraz Manchesterem United. – W tej chwili oba kluby mają dobrych trenerów, więc nie ma o czym mówić. Ferguson pewnie jeszcze długo będzie pracował w Manchesterze. Jeśli chodzi o Beniteza, to jak każdemu życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że dotrwa do końca sezonu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze