Moratti zaprzecza transferowym plotkom


Prezes Interu Mediolan, Massimo Moratti, wykluczył możliwość sprowadzenia do mistrza Włoch Cesca Fabregasa. Szef włoskiego giganta nie widzi też sensu sprowadzania do Mediolanu Antonio Cassano.


Udostępnij na Udostępnij na

Włoskie i angielskie media od pewnego czasu informowały o planach ofensywy transferowej Interu Mediolan. Rzekomo mistrz Włoch miał próbować sprowadzić do siebie Cesca Fabregasa, który wcześniej był już łączony z transferem do Barcelony.

Sytuację postanowił wyjaśnić prezes Interu, Massimo Moratti. Szef klubu z San Siro zaprzeczył plotkom pojawiającym się w mediach. Zdementował również pogłoski o rzekomym kupnie Antonio Cassano.

Fabregas u nas? Nie wydaje mi się, żeby chciał ruszać się z Londynu. Nie chcemy go kupić. Nie chcemy też sprowadzić Antonio Cassano. To wspaniały piłkarz, ale mówienie o tym, że chcemy go kupić, to zwykłe plotki – stwierdził Moratti.

Najnowsze