Młody Hiszpan zostaje w Arsenalu


19-letni Fran Merida stwierdził, że odrzucił ofertę wypożyczenia do Levante, ponieważ gra w Arsenalu Londyn korzystniej wpłynie na jego sportowy rozwój.


Udostępnij na Udostępnij na


Młody pomocnik uważa, że występy w spotkaniach Pucharu Ligi w barwach „Kanonierów” są lepszą opcją niż wypożyczenie do zespołu grającego w Segunda Division.

Jestem pewien, że dobrze zrobiłem zostając w Londynie. – powiedział Merida w rozmowie z dziennikarzem „Daily Mail”. – Prawdą jest, że mogłem odejść do Levante, ale trener, mój agent i moja rodzina zdecydowała, że nie powinienem odchodzić z Arsenalu.

Arsene Wenger powiedział, że wierzy w moje umiejętności. Jedyne, co mogę teraz zrobić, to pokazać na boisku, że trener nie mylił się w swojej ocenie. Moim celem jest pomoc w zdobyciu jak największej liczby trofeów. Głęboko wierzę, że w tym sezonie będę miał niejedną okazję do świętowania sukcesów. – zakończył Hiszpan.

W tym sezonie Fran Merida pojawił się na boisku w spotkaniu przeciwko Portsmouth, zastępując Eduardo na ostatnie 20 minut gry.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze