Młoda gwiazda nie wróci do Milanu?


Gwiazda młodzieżowej reprezentacji Francji jest najlepszym zawodnikiem Bordeux, ale już w maju może z powrotem wrócić do Mediolanu. Yoann Gourcuff, który w AC Milanie nie miał miejsca w podstawowym składzie, już teraz zastanawia się nad swoją przyszłością.


Udostępnij na Udostępnij na

Na początku obecnego sezonu Girondins de Bordeaux zdecydowało się wypożyczyć młodego zawodnika Milanu z opcją pierwokupu. Ale czy młody Francuz zdecyduje się pozostać w swojej ojczyźnie? Gourcuff jest zawodnikiem, który miał wspólnie z Pato i Kaką kierować grą Milanu, jednak Carlo Ancelotti nie mógł się do niego przekonać, a sam Francuz w swoich występach wypadał dość przeciętnie.

Wypożyczenie do Bordeux miało mu pomóc w nabraniu doświadczenia, niezbędnego przy grze w pierwszym zespole „Rossonierich”. Niewykluczone, że 22-latek nie wróci do Mediolanu, gdyż oprócz Girondins de Bordeaux zainteresowani pozyskaniem piłkarza są włodarze Bayernu Monachium. Sam piłkarz powiedział, że o tym, gdzie będzie występował w sezonie 2009/2010 zadecyduje w lecie. W każdym razie, dobre występy w obecnym klubie sprawią, że zainteresowanie jego osobą będzie wzrastało.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze