Miller blisko Bursasporu


Bliskim przejścia do tureckiego zespołu jest napastnik Glasgow Rangers, Kenny Miller. Do uzgodnienia pomiędzy klubami pozostaje kwota odstępnego.


Udostępnij na Udostępnij na

Z powodu rozmów z tureckim klubem Kenny Miller opuścił ostatni mecz swojej drużyny w lidze szkockiej z Inverness. Oczywiście, na rozmowy te zezwolili sami „The Gers”. – Myślę, że Kenny i jego doradcy przyjęli warunki Bursasporu – powiedział szkoleniowiec „Rangersów”, Walter Smith. Nie oznacza to jednak, iż transfer jest już sfinalizowany. – Nie wiemy, czy on jest już na wylocie, czy nie. Oba kluby wciąż nie uzgodniły kwoty transferu – stwierdził Smith.

Kenny Miller to 51-krotny reprezentant Szkocji, który w swojej karierze zwiedził obie największe szkockie drużyny, zarówno Glasgow Rangers, jak i Celtic. Był on również zawodnikiem angielskich klubów: Wolverhampton oraz Derby County. Teraz także pojawiła się propozycja z Premiership (zainteresowanie wykazywało Birmingham), lecz Miller przyznał, iż nie chce powracać do Anglii. Teraz czekać go może zupełnie inna przygoda na Bliskim Wschodzie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze