Milan liczy na Robinho


AC Milan wyraził wielką nadzieję, że Robinho nie opuści zespołu mimo nieustających spekulacji o jego powrocie do Brazylii. Piłkarz jest ważnym elementem zespołu i w Mediolanie nie chcą się go pozbywać.


Udostępnij na Udostępnij na

Brazylijczyk od przejścia z Manchesteru City w 2010 roku starał się zaprezentować jak najlepiej w Serie A. Sugeruje się, że 29-latek po sezonie będzie chciał wrócić do rodzinnego kraju i zagrać w lokalnym zespole. Robinho jest jednak związany kontraktem z Milanem do 2014 roku.

„Rossoneri” nie mają zamiaru sprzedawać piłkarza, ale zajmą się tą sprawą ponownie po zakończeniu sezonu. Natomiast wiceprezes Milanu Adriano Galliani powiedział, że Robinho jest związany z klubem na podstawie umowy i oni nie zamierzają go sprzedawać. Oczywiście podkreślił, że wszystko jest możliwe w futbolu, zwłaszcza włoskim, ale najprawdopodobniej żadnego transferu związanego z tym piłkarzem jak na razie nie zobaczymy.

Dodał również, że wiedzą o zainteresowaniu piłkarzem w Brazylii, ale obecnie o tym nie myślą i skupiają się na pokonaniu dzisiaj Sieny.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze