Milan czeka na podpis Ronaldinho


Ac Milan podobno przygotował już propozycję kontraktu dla gwiazdy brazylijskiej piłki Ronaldinho. Transfer ulubieńca kibiców Blaugrany jest już chyba przesądzony, wciąż jednak nie wiadomo jaką drużynę miałby wzmocnić popularny Roni.


Udostępnij na Udostępnij na

Prasa piłkarska tonie w spekulacjach już od dobrych 6 miesięcy, odkąd Ronaldinho stracił miejsce w wyjściowej jedenastce Barcelony. Zdobywca złotej piłki w roku 2005 już od dawna przestał być liderem Dumy Katalonii, nie mówiąc już o tym, że niejednokrotnie nie mieścił się nawet w kadrze meczowej.

Brazylijczyk chcąc jeszcze osiągnąć coś w swojej jak dotąd bogatej karierze powinien zdecydować się na zmianę otoczenia. W Barcelonie Guscho wyraźnie się wypalił i jedynym rozwiązaniem jest przeprowadzka, a co za tym idzie nowe wyzwanie, które mogłoby obudzić wielki talent reprezentanta Canarinios.

Z wiadomości pochodzących z włoskich mediów wynika iż zatrudnieniem Roniego poważnie zainteresowany jest włoski Milan, co ciekawe podobno został już przygotowany kontrakt na okres czterech lat, na którym brakuje już tylko podpisu zainteresowanego. Ronaldinho interesują się również inne futbolowe potęgi takie jak Chelsea Londyn, Inter Mediolan i Manchester City.

Za grą w Milanie przemawia fakt, że w Mediolanie gra już wielu rodaków Brazylijczyka min. Dida, Cafu, Kaka, Pato, Emerson, a to z pewnością ułatwiło by aklimatyzację w nowym miejscu. Sam piłkarz jak na razie zmaga się z kontuzją i nie podjął jeszcze żadnej decyzji co do swojej przyszłości.

Komentarze
~enrike (gość) - 14 lat temu

hellom ronaldiniho i lika me very much???

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze