Mauri: Zagraliśmy fantastycznie


5 marca 2012 Mauri: Zagraliśmy fantastycznie

W niedzielnych derbach Rzymu górą okazało się Lazio, które pokonało Romę 2:1. Po tym spotkaniu wypowiedział się strzelec zwycięskiej bramki, Stefano Mauri.


Udostępnij na Udostępnij na

Stefano Mauri
Stefano Mauri (fot. lazioindonesia.com)

Jak powiedział Mauri, na zwycięstwo zapracowała cała drużyna, która walczyła do ostatniej minuty gry. Piłkarz jest szczególnie szczęśliwy, bo to już drugi mecz derbowy wygrany w tym sezonie. – Przegraliśmy zbyt wiele spotkań derbowych i teraz, gdy w jednym sezonie udało nam się pokonać tego rywala dwukrotnie, czujemy się fantastycznie – zdradził strzelec zwycięskiej bramki dla Lazio. – Jestem przeszczęśliwy z powodu zdobycia mojego pierwszego gola w derbach, ale przede wszystkim cieszę się, że powody do radości ma cała drużyna i jej kibice. Dedykujemy tę wygraną właśnie im – dodał.

Lazio pokonało Romę pomimo sporych osłabień w drużynie, bo kilku czołowych zawodników nie mogło wybiec na murawę podczas niedzielnego meczu. – Męczyliśmy się w tym meczu i choć zwycięstwo powinniśmy zapewnić sobie już wcześniej, to wynik ten dowodzi, że pomimo kryzysu kadrowego ktokolwiek wychodzi na boisko w naszym zespole wie, co ma robić i daje z siebie wszystko. Nieprzypadkowo zajmujemy trzecie miejsce w tabeli – zakończył Stefano Mauri.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze