Maradona: Byłem lepszy niż Messi


Diego Armando Maradona przybył dzisiaj do Włoch, aby uregulować swoje problemy z prawem. Podczas konferencji prasowej padło wiele pytań odnośnie do formy, w jakiej znajduje się obecnie Lionel Messi.


Udostępnij na Udostępnij na

Mam nadzieję, że Leo pomoże Argentynie w zdobyciu mistrzostwa świata, jednak nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ wszyscy rywale wiedzą, jak gra. W ostatnim meczu piłkarze Milanu stworzyli tzw. klatkę, w której Messi nie czuł się komfortowo. Jak dla mnie jest on wielkim piłkarzem, jednak myślę, że to ja byłem lepszy – powiedział Maradona. Dodał również, że chciałby mieć u swego boku piłkarza, którym jest Edinson Cavani, aby móc asystować przy jego bramkach.

Diego jest znany z tego, że nigdy nie owija w bawełnę, a jego wypowiedzi wzbudzają wiele kontrowersji. – Od dłuższego czasu chciałem tu przyjechać, ale zawsze znalazł się ktoś, kto mi na to nie pozwolił. Osobom zamieszanym w tę sprawę, takim jak: Copolla, Franci, Ferlaino i Gallo, mimo że zajmowały się moimi kontraktami, uszło to bezkarnie. Ja tylko wychodziłem na murawę, aby grać, a teraz za każdym razem kiedy tu wracam, policja finansowa już na lotnisku zabiera mi zegarek i kolczyki. Dlaczego to ja jestem winowajcą? – żalił się Argentyńczyk.

Komentarze
~Bajer (gość) - 11 lat temu

Hehe ciekawe czy po koksie w nochu czy przed

Odpowiedz
~lampard (gość) - 11 lat temu

Co za skromnosc:@ zal.pl

Odpowiedz
~Erni (gość) - 11 lat temu

Będąc Obiektywny Diego Maradona Lepiej Grał W
Reprezentacji Natomiast Lionel Messi Lepiej Gra W
Klubie No Ale Przed Lionelem Messim Sporo Występów
W Albicelestes Więc Może Co Najmniej Dorównać
Diego Maradonie.W Parametrach Umiejętności Jeśli
Się Czymś Różnią To Minimalnie Lecz Po
Przejściu Czołowego Systemu Szkoleniowego Blaugrany
Raczej Czterokrotny Z Rzędu Zdobywca Złotej Piłki
FIFA Jest Trochę Lepszy.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze