Magath znowu kupuje


Po nieudanej pierwszej części sezonu w Wolfsburgu znów szykuje się kilka transferów. Magath jest bliski ściągnięcia do siebie Ricardo Rodrigueza. Szwajcar musi tylko pomyślnie przejść badania medyczne.


Udostępnij na Udostępnij na

Rodriguez był łączony z transferem do Wolfsburga już od jakiegoś czasu i wszystko wskazuje na to, że już niedługo Szwajcar wyląduje w Niemczech. Jak podaje „Blick”, Magath zaoferował za 19-latka 8 milionów euro, ale Zurich wciąż obstaje przy 8,3 miliona. Kluby powinny jednak wkrótce dojść do porozumienia, bo w Wolfsburgu spodziewają się Rodrigueza już pod koniec tygodnia. Obrońca ma wtedy przejść badania medyczne.

Reprezentant Szwajcarii znajdował się na celowniku kilku czołowych europejskich klubów, jak: Ajax, Barcelona, Bayern Monachium, Dynamo Kijów i PSG. Najbardziej konkretny był jednak Wolfsburg i Rodriguez już niedługo powinien dołączyć do byłego kolegi, Petra Jiracka.

Prasa spekuluje, że Magath jest także bliski ściągnięcia Aleksandara Lukovicia z Zenitu Sankt Petersburg oraz piłkarza Viktorii Pilzno Vaclava Pilara.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze