„Lwia Gadka” #21: „Wilki” i „Sroki” w natarciu!


Zapraszamy na omówienie dwóch ostatnich kolejek najlepszej ligi na świecie!

19 lutego 2022 „Lwia Gadka” #21: „Wilki” i „Sroki” w natarciu!

Okno transferowe za nami! Premier League pomału się rozpędza, a „Lwia Gadka” ma bardzo dużo spraw do omówienia. W końcu trzeba pochylić się nad formą drużyn, które idą do góry, oraz tych, które pikują ku dołowi. O kim mowa? Przekonajcie się sami!


Udostępnij na Udostępnij na

Przypominamy, że wszystkie odcinki naszego programu znajdziecie na kanale Youtube’owym iGola oraz platformie Spotify.

Rozkład jazdy

Oczywiście jak zawsze zaczniemy od tego, co w naszej audycji jest najważniejsze, czyli oceny występów Polaków na angielskich boiskach, a przecież trochę ich było. Wszyscy rozegrali minimum dwa spotkania, natomiast Jakuba Modera mogliśmy oglądać w akcji aż trzykrotnie. Kto podczas swoich spotkań zasłużył na pochwały, a kto na krytykę? Jakie oceny w skali szkolnej otrzymali reprezentanci naszego kraju od redaktorów?

Po stałym punkcie w swoim rozkładzie jazdy „Lwia Gadka” przejdzie do spraw bieżących. Na początek członkowie redakcji iGol wezmą na tapet fantastyczną formę Newcastle United oraz Wolverhampton Wanderers F.C. Lecz czy możemy się dziwić, skoro „Wilki” mają w tym sezonie drugą najlepszą defensywę w lidze, a „Sroki” w 2022 roku są niepokonane? Nasi koledzy postarają się z tego tytułu powróżyć, jakie miejsca na koniec sezonu zajmą te zespoły.

Aby jednak nie było za słodko, to udamy się z wizytą do Londynu. Choć oba zespoły mają powody do zmartwień, to ich przyczyny są diametralnie inne. „The Blues” będą w najbliższych tygodniach ponownie cierpieć z powodu napiętego terminarza, a przecież już przed Klubowymi Mistrzostwami Świata ich sytuacja kadrowa wyglądała mocno średnio. „Spurs” zaś już opuścili efekt nowej miotły i Antonio Conte musi zacząć zmagać się z pierwszym kryzysem. Po kilku zwycięstwach z rzędu Tottenham ma problem z sięgnięciem po trzy punkty w ostatnich spotkaniach ligowych. Czy karta już wkrótce znów się obróci?

***

Kto gdzie gra w 23. ligowej kolejce?
19 lutego
13:30 West Ham United Newcastle United
16:00 Arsenal Brentford
16:00 Aston Villa Watford
16:00 Brighton & Hove Albion Burnley
16:00 Crystal Palace Chelsea
16:00 Liverpool Norwich City
16:00 Southampton Everton
18:30 Manchester City Tottenham Hotspur
20 lutego
15:00 Leeds United Manchester United
17:30 Wolverhampton Wanderers Leicester City
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze