Lukaku zostanie w WBA?


27 lutego 2013 Lukaku zostanie w WBA?

Steve Clarke, trener West Bromwich Albion, przyznaje, że bardzo chciałby, aby Romelu Lukaku został w klubie na następny sezon. Belg jest obecnie wypożyczony do WBA z Chelsea Londyn.


Udostępnij na Udostępnij na

19-letni napastnik ma zdobywać w ekipie z The Hawthorns niezbędne doświadczenie i – co najważniejsze – regularnie występować w pierwszym składzie. Jak na razie idzie mu nie najgorzej – w 25 meczach strzelił już 12 goli.

Romelu Lukaku, West Bromwich Albion
Romelu Lukaku, West Bromwich Albion (fot. skysports.com)

 Jest to coś, nad czym będziemy dyskutowali tego lata – mówił Clarke o możliwości przedłużenia pobytu Lukaku w zespole. – To Chelsea jest jego klubem i będzie decydować o tym, co się wydarzy – mówił dalej.

 Jeśli Chelsea będzie chciała znowu wypożyczyć go do jakiegoś klubu na na kolejny rok, to myślę, że będziemy mieć wielkie szanse, aby z powrotem go tutaj sprowadzić – wyznał trener WBA, który uważa, że takie rozwiązanie jest najlepsze dla wszystkich stron.

 To dobrze dla nas, że każdy widzi, iż to dobry piłkarz, ponieważ czerpiemy korzyści ze zdobywanych przez niego goli. To nie tylko dobre dla nas, ale także dla samego Romelu i Chelsea. On ma wszystko, żeby stać się piłkarzem światowej klasy. Rozumie, dlaczego tutaj przyszedł i co ma robić w przyszłości, aby naprawdę stać się wielkim zawodnikiem. Dla takiego młodego gracza niebo jest jedynym limitem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze