Leonardo nie chciał Diarry


Wiceprezydent AC Milan, Adriano Galliani, poinformował dzisiaj, że Mahamadou Diarra nie dołączy do „Rossonerich”. Na przeszkodzie stanął nowy szkoleniowiec klubu z Mediolanu, Leonardo, który nie widział Malijczyka w kadrze swojej drużyny.


Udostępnij na Udostępnij na

Adriano Galliani ujawnił dzisiaj, że AC Milan miał szansę na pozyskanie defensywnego pomocnika Realu Madryt, Mahamadou Diarry, ale trener klubu z Lombardii stwierdził, że byłby to niepotrzebny wydatek.

Była szansa na pozyskanie Diarry z Realu Madryt, ale trener Leonardo stwierdził, że nie potrzebuje już wzmocnień w linii pomocy – powiedział Galliani w rozmowie z „Goal.com Italia”.

28-letni pomocnik miał opuścić Madryt po tym, jak na Santiago Bernabeu zjawił się Xabi Alonso. Ostatecznie Malijczyk pozostał w stolicy Hiszpanii i leczy teraz uraz kolana.

Galliani wypowiedział się też na temat Aly’ego Cissokho, który miał trafić do Milanu z Porto, ale ostatecznie nie przeszedł w Mediolanie testów medycznych i wylądował w Lyonie.

Wyśmienita postawa Cissokho w barwach Lyonu pokazuje, że mieliśmy rację, kiedy próbowaliśmy go pozyskać – powiedział wiceprezydent „Rossonerich”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze