Leno nie chce wracać do Stuttgartu


Bernd Leno wyjawił, że chciałby pozostać na dłużej w klubie z BayArena, do którego jest jedynie wypożyczony. Problemem może być jednak cena – jego klub, VfB Stuttgart, żąda za jego kartę blisko dziesięciu milionów euro.


Udostępnij na Udostępnij na

19-letni golkiper dołączył do Bayeru przed rozpoczęciem tego sezonu, gdyż pierwszy bramkarz „Aptekarzy”, Rene Adler, doznał poważnej kontuzji. Od tej pory Leno spisuje się znakomicie i jest jednym z najjaśniejszych punktów swojej drużyny. Okres jego wypożyczenia dobiega jednak końca i pod koniec grudnia będzie on musiał powrócić do Stuttgartu, gdzie wiążą z nim wielkie plany na przyszłość. Mimo to sam zainteresowany wolałby zostać w Leverkusen.

Bardzo dobrze czuje się w Bayerze i chciałbym zostać w tym klubie. Czuję duże wsparcie ze strony kibiców i zarządu, to naprawdę świetne uczucie.

– Bernd Leno jest do naszego klubu zaledwie wypożyczony, ale byłoby wspaniale, gdyby został z nami na dłużej – powiedział o nastoletnim bramkarzu trener „Aptekarzy”, Robin Dutt.

Zainteresowanie ze strony Bayeru potwierdził także dyrektor sportowy VfB, Fredi Bobic – Bayer kontaktował się z nami w sprawie transferu Bernda. Trochę porozmawialiśmy, ale nic z tego nie wynikło.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze