Legrottaglie: Nasza forma rośnie


Obrońca Juventusu, Nicola Legrottaglie, podobnie jak Claudio Ranieri uważa, że to jest bardzo dobry sezon dla zespołu "Starej Damy".


Udostępnij na Udostępnij na

„Bianconeri” jako jedyny włoski zespół mają jeszcze realne szanse, żeby dogonić Inter Mediolan. Turyńczycy ostatnio grają naprawdę widowiskowy futbol, przez co atmosfera w drużynie jest wręcz wyśmienita. Zdaniem ekspertów Juventus ostatnim razem grał tak dobrze tuż przed aferą Calciopoli.

– Cokolwiek się wydarzy, trzeba przyznać, że to był dla nas bardzo udany rok. Gramy naprawdę dobrą piłkę, nie doskwiera nam nawet brak kilku kontuzjowanych zawodników. Przebyliśmy bardzo długą drogę, aby znaleźć się w punkcie, w którym obecnie jesteśmy. Co najważniejsze, z roku na rok zajmujemy coraz wyższe miejsce. W zeszłym to było trzecie, teraz jest drugie, a za rok – miejmy nadzieję, że pierwsze. W Lidze Mistrzów nie mieliśmy aż tak dużo szczęścia, ale doświadczenie z obecnych rozgrywek z pewnością zaprocentuje w przyszłości – powiedział Nicola Legrottaglie na łamach „Tuttosport”.

Dobrą wiadomością dla kibiców Juventusu jest deklaracja Vincenzo Iaquinty, który zapowiedział, że zamierza pozostać w Turynie. Włoski napastnik znajduje się w naprawdę wysokiej dyspozycji, czego dowodem były dwie bramki zdobyte na Stadio Olimpico w Rzymie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze