Lazović pewny mistrzostwa


8 sierpnia 2011 Lazović pewny mistrzostwa

Danko Lazović skomentował zwycięstwo swojej drużyny w meczu na szczycie ligi rosyjskiej. Napastnik Zenitu stwierdził, że jego zespół, nawet mimo dwupunktowej straty do CSKA, jest zdecydowanie najlepszy w Rosji.


Udostępnij na Udostępnij na

Serb może mówić w ten sposób, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jego drużyna ma bardzo silną kadrę i nie jest wykluczone, że scenariusz podawany przez byłego piłkarza PSV się sprawdzi.

Danko Lazović znajduje się w ostatnich tygodniach w bardzo wysokiej formie
Danko Lazović znajduje się w ostatnich tygodniach w bardzo wysokiej formie (fot. fc-zenit.ru)

Mówiłem to na początku sezonu, więc powiem i teraz. Jesteśmy zdecydowanie najmocniejszą drużyną w Rosji! Mamy wspaniałych piłkarzy i świetnego trenera. Jeżeli złoży się te dwa czynniki i zestawi z naszym potężnym sponsorem, zyskujemy wartość, której nie może się równać nikt w Rosji – zauważa Lazović.

Co ciekawe, piłkarz Zenitu nie brał udziału w arcyważnym spotkaniu z CSKA wygranym przez zawodników z Petersburga. Oficjalnie z powodu kontuzji, choć sam gracz prostuje tę wersję.

Nawet gdyby nie kontuzja, nie zagrałbym. Powiedział mi to trener, który przygotował specjalną defensywną taktykę. To przyniosło rezultat, CSKA nie miał okazji na gola – stwierdził były reprezentant Serbii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze