Lampard: Tytuł raczej nie dla Chelsea


Frank Lampard powiedział, że kwestia zwycięstwa w lidze angielskiej jest niemal przesądzona. Anglik uważa, że tytuł po raz trzeci z rzędu trafi do Manchesteru.


Udostępnij na Udostępnij na

Chelsea traci już siedem punktów do prowadzącego Manchesteru United, co więcej, „Czerwone Diabły” mają jeden mecz zaległy. Jednakże „The Blues” odżyli od czasu, gdy do klubu przyszedł trener Guus Hiddink. Pod wodzą Holendra londyńczycy jeszcze nie przegrali. Lider stołecznego zespołu, Frank Lampard sytuację w tabeli ocenia realnie i uważa, że Chelsea ma małe szanse na tytuł.

Od kiedy z nami jest Guus Hiddink, nasze wyniki są bardzo dobre. Holender tchnął nowego ducha w drużynę. Zwycięstwa nad Aston Villą i Wigan były bezcenne. Jednakże uważam, że sprawa tytułu mistrzowskiego jest właściwie przesądzona. Mistrzem zostanie Manchester, który gra fantastyczny futbol. Będzie bardzo trudno ich zdetronizować, ale póki mamy na to choćby matematyczne szanse, to musimy próbować. – powiedział angielski pomocnik.

Przed „The Blues” rewanżowe spotkanie przeciwko Juventusowi w Lidze Mistrzów i prawdopodobnie Anglicy skupią się tylko na tych rozgrywkach.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze