Kosowski: Wisła powinna mieć dobrego trenera


24 maja 2013 Kosowski: Wisła powinna mieć dobrego trenera

Po zremisowanym 1:1 meczu Wisły Kraków z Ruchem Chorzów z dziennikarzami rozmawiał Kamil Kosowski. Zawodnik odniósł się m.in. do pogłosek o nowym trenerze „Białej Gwiazdy” i swojej przyszłości w klubie.


Udostępnij na Udostępnij na

Ruch przyjechał tylko i wyłącznie po to, żeby nie przegrać. Zdobyli bramkę i się bronili. Było widać, że ten remis im pasował. Mecz był sprawiedliwy. Ruch miał jednak swoją szansę na wygraną. Jankowski mógł strzelić drugiego gola. Gdyby zagrał bardziej zdecydowanie i wyszedł do przodu, to moglibyśmy ten mecz przegrać. My jak na Wisłę mieliśmy tych sytuacji zdecydowanie za mało – powiedział tuż po spotkaniu Kosowski.

Kamil Kosowski jeszcze w barwach Bełchatowa
Kamil Kosowski jeszcze w barwach Bełchatowa (fot. Rafał Rusek /igol.pl)

W następnym meczu ligowym Wisła zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Dla Kosowskiego będzie to sentymentalne spotkanie, ponieważ można powiedzieć, że w tym klubie zaczynał na poważnie swoją przygodę z piłką. „Kosa” powiedział, że ma nadzieję, iż uda mu się wystąpić w tym meczu. Odnośnie swojej przyszłości w Wiśle pomocnik przyznał, że nadal nie jest ona mu znana.

Na dzień dzisiejszy nic się w tej sprawie nie wydarzyło. Prezes ma pewnie ważniejsze sprawy niż rozmowa ze mną. To jednak jest kwestia czasu, bo i tak jesteśmy umówieni i musimy się spotkać. Wydaje mi się, że znajdzie dla mnie chwilę czasu w przyszłym tygodniu – stwierdził zawodnik.

Jest również praktycznie pewne, że Wisła od nowego sezonu zmieni trenera. Ostatnio pojawiły się spekulacje o objęciu tego stanowiska przez byłego szkoleniowca reprezentacji Czech, Petra Radę. Kosowski też odniósł się do tej kwestii, nie ukrywając zdziwienia tą informacją.

Nigdy nie słyszałem tego nazwiska. Wisła powinna mieć dobrego trenera, który… no, powinna mieć dobrego trenera – przerwał w środku zdania pomocnik i uciął rozmowę na ten temat.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze