Kolejny nabytek Genoi


Włodarze Genoi po zajęciu przez zespół piątego miejsca w poprzednim sezonie wyraźnie myślą o obronie lokaty gwarantującej start w europejskich pucharach. Włoska drużyna właśnie dokonał kolejnego wzmocnienia. Został nim Alberto Zapater.


Udostępnij na Udostępnij na


Linia ofensywna genueńskiego teamu wydaje się już być skompletowana. Wobec tego włodarze klubu przystąpili do wzmacniania drużyny w formacji defensywnej. Efektem tego jest zakup środkowego obrońcy Realu Saragossa, Alberta Zapatera.

Już rozmawialiśmy z piłkarzem i z jego klubem. Liczmy, że transfer zostanie sfinalizowany w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że Zapater do tego stopnia zastąpi w naszej drużynie Thiaga Mottę, że kibice nie zauważą braku Brazylijczyka na boisku. Jestem przekonany, że Zapater będzie graczem pierwszej jedenastki Genoy. – wypowiedział się o nowym transferze prezydent Genoi, Enrico Periziosi.

Szczegóły umowy mają nie być podane do informacji publicznej, ale przewiduje się, że 24-letni obrońca będzie kosztował Włochów osiem milionów euro. Od początku swojej kariery reprezentuje on barwy Realu Saragossa, którego koszulkę założył już około 200 razy. 14-krotnie reprezentował swój kraj w drużynie młodzieżowej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze