Klose nie zagra przez miesiąc


Po ostatnim meczu ligowym Bayern Monachium może dopisać sobie trzy punkty. Radość ze zwycięstwa nad VFL Bochum przysłania jednak kontuzja Miroslava Klose. Urodzony w Opolu napastnik nie zagra przez miesiąc.


Udostępnij na Udostępnij na

Klose nie dograł do końca wspomnianego starcia ligowego. Musiał opuścić boisko już po 30 minutach gry. Wtedy to znać o sobie dało jego kontuzjowane ongiś kolano. Początkowe diagnozy zakładały, iż niemiecki internacjonał w tym sezonie już nie zagra, jednak teraz prognozy medyków są bardziej optymistyczne.

30-letni snajper przejdzie niebawem zabieg, po którym przez najbliższy miesiąc nie zagra w piłkę. Z tego tytułu kłopot ma nie tylko bawarski gigant (kontuzjowany jest również Luka Toni), ale i reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów. Klose bowiem nie pomoże kadrze w najbliższych meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2010.

Włodarze Bayernu cieszą się, iż Klose jeszcze w tym sezonie zagra. Niemniej jednak wyrażają nadzieję, iż jego rozbrat z futbolem potrwa możliwie najkrócej, bowiem ekipa z Monachium liczy na końcowy tryumf w Lidze Mistrzów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze