Kasperczyk nie będzie trenerem Floty


10 kwietnia 2013 Kasperczyk nie będzie trenerem Floty

Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do roszady trenerskiej w Świnoujściu. Włodarze Floty nie doszli do porozumienia ze Stalą Rzeszów i nie sprowadzą do swojego klubu Roberta Kasperczyka.


Udostępnij na Udostępnij na

Nie tak dawno apelowaliśmy do dziennikarzy, informujących opinię publiczną, aby nie spieszyli się z głoszeniem zmian we Flocie, dopóki nie staną się one faktem. Teraz musimy to zrobić drugi raz. W mediach pojawiła się informacja, że nowym trenerem Floty został Robert Kasperczyk. Tak jednak się nie stało – czytamy w komunikacie  na oficjalnej stronie Floty Świnoujście.

Dominik Nowak
Dominik Nowak (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Pojawił się pomysł zatrudnienia trenera Kasperczyka, ale podstawą do rozmów była zgoda ze strony władz Stali Rzeszów, w której szkoleniowiec obecnie pracuje. Zarząd Stali takiej zgody nie wyraził. I choćby z tego powodu informacja, że Kasperczyk jest trenerem Floty, nie może być prawdziwa – zaznaczył dyrektor klubu, Jarosław Dunajko.

Pomimo medialnych spekulacji szkoleniowcem Floty pozostanie Dominik Nowak. Decyzją zarządu MKS-u Floty Świnoujście Ensar Arifović i Ivan Udarević zostali przywróceni do kadry pierwszego zespołu. Drużyna po 21. kolejce ma 41 punktów i jest wiceliderem tabeli I ligi, zachowując realną szansę na awans do T-Mobile Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze