Kamerun-Sudan-relacja w iGolFM


Tym razem przeniesiemy się do grupy C, gdzie ostatnie swoje mecze rozegrają drużyny Kamerunu, Sudanu, Egiptu i Zambii. Zarówno Egipt, który prowadzi w tabeli, jak i Kamerun i Zambia mają szansę na awans do drugiej fazy Pucharu Narodów Afryki. Komu się to uda?


Udostępnij na Udostępnij na

Jutro, tj. 30 stycznia zapraszamy na relację z meczu Kamerun-Sudan. Reprezentacja prowadzona przez Otto Pfistera, chcąc awansować do następnej rundy musi pokonać kolejnego rywala, który do wymagających raczej nie należy. Po nieudanym początku Kamerun z meczu na mecz prezentuje się znacznie lepiej. Jutro podopieczni Pfister muszą zagrać na 100% jeżeli chcą liczyć się w walce o końcowe zwycięstwo. Na jej potknięcie czeka Zambia, która jak do tej pory wygrała tylko z Sudanem, a przegrała właśnie z Kamerunem. Sudan to typowy „chłopiec do bicia”. Kadra to głównie piłkarze na co dzień grający w lokalnych klubach. Tak, więc Kamerun, przepełniony gwiazdami, bez najmniejszego problemu powinien poradzić sobie z przeciwnikiem. Jestem pewien, że zobaczymy jutro mnóstwo bramek. Relację o godz. 18:00 poprowadzi Michał Wszołek.

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp
Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player
Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.

Uwaga:Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+ , który znajdziecie na stronie radia www.fm.igol.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze