Juventus dołącza do wyścigu po Ville


„Juve” szykuje się w letnim mercato do prawdziwej ofensywy transferowej. Włodarzy turyńskiego giganta interesują tylko głośne nazwiska i wszystko wskazuje na to, że nie będą oszczędzać na wzmocnieniach zespołu. Tym razem w notesie dyrektora sportowego „Starej Damy” znalazło się nazwisko Davida Villi.


Udostępnij na Udostępnij naW ostatnich tygodniach głośno mówiło się o transferze innego czołowego gracza „Los Ches” Silvy, który miałby zastąpić w Turynie odchodzącego na emeryturę Pavla Nedveda. Jednak teraz Alessio Secco rozważa możliwość zakupu obydwu Davidów w pakiecie. 27-letni Villa jest zarówno jednym najlepszych, jak i jednym z najbardziej rozchwytywanych napastników na świecie. W kolejce po najskuteczniejszego strzelca Valencii ustawiają się takie marki, jak Real Madryt, Barcelona, Manchester City i Chelsea.

W grę wchodzą wielkie pieniądze, które pogrążony w kryzysie klub ze stolicy Levantu na gwałt potrzebuje. Za dwójkę reprezentantów Hiszpanii działacze „Bianconerich” musieliby zapłacić bagatela 60 milionów euro. Juventusowi ciężko byłoby spłacić taką sumę nawet w ratach. Gdyby transakcja miała jednak dojść do skutku, część pieniędzy na transfer zostałaby przeznaczona ze sprzedaży niepotrzebnych zawodników. Wśród takich najczęściej wymieniani są Christian Poulsen i David Trezeguet.

Komentarze
~Under (gość) - 15 lat temu

Villa. Sagna. Diego. Silva. Hamsik. Ribery. Diego. o
kim zapomniałem?

Odpowiedz
~aaaa (gość) - 15 lat temu

ale napewno chociaż tych wymienionych piłkarzy
przejdzie do juve

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze