Jovetić myśli o transferze do Anglii


Gwiazdor reprezentacji Czarnogóry nie ukrywa, że interesuje się nim kilka klubów z Premier League. Ponadto sam nie wyklucza, że po zakończeniu sezonu zmieni barwy klubowe.


Udostępnij na Udostępnij na

Nieoficjalnie 23-latkiem interesują się Arsenal Londyn i Manchester City. Zawodnik Fiorentiny przyznał, że jego marzeniem jest gra w Anglii: – To jest na pewno miłe, że interesują się mną takie kluby jak Arsenal czy City. Premier League jest przecież najsilniejszą ligą na świecie.

Jovetić nie wykluczył ponadto, że po zakończeniu bieżących rozgrywek zdecyduje się na transfer: – Czuję się dobrze we Włoszech, ale Anglia jest na samym szczycie futbolu w Europie. Na razie nie wiem jednak, co się ze mną stanie w przyszłości.

Na zakończenie Czarnogórzec stwierdził, że nie czuje się gwiazdą kadry, ale z przyjemnością bierze udział w zgrupowaniach narodowych: – Nie czuję żadnej presji związanej z grą dla drużyny narodowej. Wręcz przeciwnie, uwielbiam występy na wysokim poziomie i sprawia mi to wiele radości. Zmiana barw klubowych nie wpłynie na mój stosunek do reprezentacji.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze