Jankowski w Zagłębiu?


18 lipca 2013 Jankowski w Zagłębiu?

Rok temu po świetnym sezonie u boku Arkadiusza Piecha w Ruchu Chorzów Jankowski był na topie. Miał reputację bardzo zdolnego i w miarę młodego napastnika z perspektywami. Ostatni sezon jednak trochę zamazał tamte pozytywne wrażenia. Teraz jest bardzo prawdopodobne, że Maciej Jankowski przeniesie się z Górnego na Dolny Śląsk – do Zagłębia Lubin.


Udostępnij na Udostępnij na

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski (fot. Rafał Rusek /iGol.pl)

Za rok wygasa kontrakt Jankowskiego z „Niebieskimi”, dlatego w Chorzowie dano napastnikowi zielone światło na transfer. Ruch ma dwóch innych dobrych napastników mogących zastąpić Jankowskiego, który wcale nie błyszczał w minionym sezonie, więc bez wyrzutów sumienia może go sprzedać i mocno zasilić klubową kasę.

Chętnego długo nie było, ale w końcu się znalazł. Bardzo zamożny. Zagłębie jest najbogatszym klubem w Polsce, który zamierza w tym sezonie walczyć o ambitne cele, więc nie dziwi, że chce dać swojemu jedynemu klasowemu napastnikowi – Papadopoulosowi – porządnego zmiennika. Nieco zaskakująca jest rzekoma kwota odstępnego, wynosząca aż 1,5 miliona złotych. Ale kto bogatemu zabroni?

Komentarze
~Znowu ja (gość) - 7 lat temu

Zaglębie? Nie znam...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze