Jagiellonia przegrywa


6 lutego 2011 Jagiellonia przegrywa

Bardzo dobra passa pięciu zwycięstw z rzędu Jagiellonii została przerwana. Podopieczni Michała Probierza przegrali z dziewiątą drużyną rumuńskiej ekstraklasy – Astrą Ploiesti 0:1.


Udostępnij na Udostępnij na

Astra Ploiesti przerwała dobrą passę Jagiellonii
Astra Ploiesti przerwała dobrą passę Jagiellonii (fot. Maciej Gilewski / jagiellonia.pl)

Jedyną bramkę spotkania zdobył Alexandru Stan, który popisał się świetnym strzałem z dystansu. Bez szans był stojący między słupkami w zastępstwie Sandomierskiego, Jakub Słowik. Po stracie bramki w czwartej minucie lider Ekstraklasy ruszył do odrabiania strat, jednak nie dało to efektu bramkowego i mecz zakończył się porażką Jagiellonii.

Jagiellonia Białystok

(I połowa): Słowik – Norambuena, Skerla, Arzumanyan, Lato – Hermes – Kupisz, R. Grzyb, Essomba – Jastrzębski, B. Pawłowski.

(II połowa): Słowik – Kijanskas, Cionek, Józefiak, Pejović – Kascelan – Makuszewski, Gogol, Seratlić – M. Burkhardt – Zapolnik.

Najnowsze