Igor Budan wraca po kontuzji


29-letni chorwacki zawodnik powraca na piłkarskie areny po roku przerwy, spowodowanej urazem. Napastnik Palermo oświadczył, że czuje się zdrowy i zatęsknił już za występami na murawie. Twierdzi również, że w akcji zobaczymy nowego Igora Budana.


Udostępnij na Udostępnij na

Faktycznie Chorwat wydaje się być innym zawodnikiem niż rok temu. Jak powiedział, nie może się doczekać, gdy założy koszulkę drużyny ze „Stadio Renzo Barbera” i będzie mógł pomóc swojemu klubowi w osiągnięciu wyznaczonych celów. „Co nas nie zabije, to nas wzmocni” – w tym przypadku te przysłowie idealnie pasuje do snajpera Palermo.

Wszystko już ze mną jest w porządku, a w zasadzie było od wiosny. Chciałem jednak wyleczyć uraz do końca, by móc w pełni sił powrócić na boisko. Zagrałem już w spotkaniach towarzyskich, co rzecz jasna było podstawowym warunkiem, by złapać rytm gry i fizyczną siłę. Mecze te pokazały, że wracam do siebie, a w starciach ligowych udowodnię, że przydam się drużynie. – powiedział dla goal.com chorwacki napastnik.

W sumie Budan zaliczył tylko pięć występów w zeszłym sezonie dla ekipy „Rosanero”, zanim dopadły go problemy zdrowotne. Przedtem spędził dwa sezony w Parmie, gdzie rozegrał 50 spotkań, zdobywając 20 bramek.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze