Icardi: Jestem szczęśliwy w Sampdorii


24 marca 2013 Icardi: Jestem szczęśliwy w Sampdorii

Napastnik Sampdorii w ostatnim czasie jest rozchwytywany przez czołowe kluby europejskie. Jednakże Argentyńczyk powiedział, że dobrze czuje się w drużynie Sampdorii.


Udostępnij na Udostępnij na

Mauro Icardi, Sampdoria Genua
Mauro Icardi, Sampdoria Genua (fot. Maidirecalcio.com)

W ostatnim czasie w tym sezonie na boiskach Serie A Mauro Icardi prezentuje się bardzo dobrze. Napastnik Sampdorii Genua w 22 spotkaniach zdobył dziewięć bramek. Poczynaniami piłkarza zachwycone są czołowe włoskie kluby takie, jak: Napoli, Inter, Milan i Juventus Turyn. Swoje zainteresowanie zgłaszały również kluby angielskie i hiszpańskie.

Jednakże Argentyńczyk powiedział, że kolejny rok spędzony w obecnej drużynie zrobiłby mu bardzo dobrze, lecz nie jest do końca tego pewien. – Pobyt przez kolejny rok w Sampdorii może być korzystny dla mnie. Jednak do końca nie jestem tego pewien – mówi Icardi.

Napastnik Sampdorii twierdzi, że nie mówił o zmianie barw klubowych. Zaznacza również, że dobrze czuje się w drużynie z Genui. – Nigdy nie powiedziałem, że chcę iść do Interu, Juventusu czy Milanu. Jestem szczęśliwy w Sampdorii. Co do przyszłości, to zobaczymy, co się wydarzy – dodał Argentyńczyk.

Komentarze
~Jonas,Bleck (gość) - 11 lat temu

Byle nie do Interu!!!!!!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze