Ibrahimović: Inter – Barca to nie Eto’o – Ibra


Już niedługo rozpocznie się kolejna edycja Ligi Mistrzów. Najbardziej prestiżowo zapowiadają się konfrontacje Barcelony z Interem Mediolan. Napastnik Katalończyków Zlatan Ibrahimović zwraca uwagę na nieutożsamianie starć drużyn i rywalizacji ich napastników.


Udostępnij na Udostępnij na


Obaj piłkarze okazali się bohaterami najgłośniejszej wymiany podczas letniego okna transferowego. Mistrz Hiszpanii – FC Barcelona był tak zdeterminowany do pozyskania rosłego Szweda, że oddał za niego jednego ze swoich najskuteczniejszych graczy – Samuela Eto’o. Los sprawił, że obaj napastnicy będą mieli okazję zagrać przeciwko swoim byłym ekipom w fazie grupowej tych prestiżowych rozgrywek. Zlatan Ibrahimović jest zdania, że nie można utożsamiać rywalizacji Interu z Barceloną jako jego pojedynku z Eto’o.

Wiem, że wiele osób stara się porównywać mnie i Samuela. To, co robią, jest tak naprawdę bezużyteczne. Obaj jesteśmy zupełnie innymi piłkarzami. Mam nadzieję, że Samuel pomoże utrzymać się mojej byłej drużynie na równie wysokim poziomie – powiedział Szwed dodając, że kibiców czekają dwa wielkie mecze.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze