Ibra w Barcy niezależnie od Eto’o!


Prezydent FC Barcelona, Joan Laporta, powiedział, że Zlatan Ibrahimovic najprawdopodobniej dołączy do drużyny z Camp Nou niezależnie od tego, czy klub opuści Samuel Eto'o.


Udostępnij na Udostępnij na

Wypowiedź Laporty może dziwić w kontekście wcześniejszych doniesień. Niedawno media informowały, że transfer Ibrahimovica zależy od tego, czy Samuel Eto’o zgodzi się na odejście do Interu. Mimo to prezydent Barcelony stwierdził, że szwedzki napastnik i tak zasili kataloński klub.

Myślę, że jeśli Samuel zdecyduje się odejść z Barcelony, to odchodząc do Interu, przechodzi do jednego z najlepszych klubów na świecie – stwierdził Laporta.

Jedyne, co pozostało do sfinalizowania transferów, to dojście do porozumienia z piłkarzami. Mogę jednak powiedzieć, że niezależnie od tego, czy Eto’o odejdzie z Barcelony, czy też nie, Zlatan Ibrahimovic i tak dołączy do FC Barcelona – powiedział prezydent Barcy, który odniósł się także do sprawy transferu Davida Villi.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Davidowi za to, że zrobił absolutnie wszystko, co w jego mocy, aby dołączyć do Barcelony. Złożyliśmy Valencii bardzo atrakcyjną ofertę, ale niestety klub Davida jej nie zaakceptował – podsumował Laporta.

Po tej wypowiedzi transfer Zlatana Ibrahimovica wydaje się być jeszcze bardziej prawdopodobny. Podobno Samuel Eto’o oczekuje od władz Interu 10 milionów euro za rok gry. Włochów stać na wydawanie takich pieniędzy na pensję jednego z najlepszych napastników świata.

Komentarze
~cris123 (gość) - 14 lat temu

i jestem bardzo zadowolony zawsze chciałem zeby
zlatan założył trykot barcy a eto to śmieć dla niego
to tylko kasa sie liczy zlatan najlepszy napastnik na
świecie z zajebistą techniką

Odpowiedz
~mario (gość) - 14 lat temu

denerwóją mnie tacy ludzie jak eto'o dla którycha
kasa sie liczy, według mnie gosciu nie jest taki
cudowny na ile sie ceni 10mln na rok , chyba chłopka
powaliło. ibrahimovic za to świetny gracz i
wzmocnienie dla barcy

Odpowiedz
~ppp (gość) - 14 lat temu

29 bramek w lidze i 4 w LM więc chłop ma się prawo
cenić. Po tych spektakularnych transferach Realu w
tym sezonie do przewidzenia było to że wymagania
finansowe piłkarzy w szczególności tych najlepszych
wzrosną.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze