Iaquinta: „Scudetto jest w zasięgu ręki”


Podopieczni Claudio Ranieriego zapomnieli już o porażce z Chelsea i wracają do rzeczywistości. W końcu na własnym podwórku ciągle liczą się w walce o dwa krajowe trofea.


Udostępnij na Udostępnij na


Vincenzo Iaquinta pomimo zimnego prysznica, jaki Londyńczycy zafundowali jego drużynie, wydaje się patrzeć z optymizmem w przyszłość. Waleczny napastnik uważa, że sezon dla Juventusu jeszcze się nie skończył i wciąż mają o co grać.

Kończymy tegoroczną edycję Ligi Mistrzów z wysoko podniesionymi głowami. Mentalnie czujemy się dobrze. Nadal celujemy w tytuł mistrzowski. Przecież do Interu tracimy tylko 7 punktów. Do końca sezonu pozostało 11 kolejek, które zamierzamy wygrać. Również w Coppa Italia nie można nas jeszcze skreślać. – powiedział dla „Sky Sport”.

Były snajper Udinese nie ma łatwego życia w obecnym sezonie. Świetna dyspozycja Amauriego i powrót do zdrowia Davida Trezeguet sprawiły, że Włoch jest w zespole zaledwie czwartym napastnikiem. W 27. występach strzelił jak dotąd 7 goli, co jak na zawodnika wchodzącego na ostatnie minuty meczu jest imponującym wynikiem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze