Hughes przestrzega Ronaldo


Mark Hughes uważa, że Cristiano Ronaldo postąpiłby strasznie głupio, jeżeli resztę swojej kariery zdecydowałby się kontynuować poza Manchesterem United. Nie od dziś wiadomo, że Hiszpania mocno kusi Portugalczyka.


Udostępnij na Udostępnij na

Ronaldo to pierwszoplanowa postać Czerwonych Diabłów. W tym sezonie w samej Premier League zdobył 28. bramek i dziś będzie miał okazję, by powiększyć swój dorobek – Manchester zmierzy się z Blackburn.

Spekulacje na temat transferu Ronaldo do Realu Madryt, bądź Barcelony nie cichną, a wręcz coraz bardziej wydaje się, że Cristiano odejdzie niebawem do któregoś z hiszpańskich gigantów. Czy będzie miało to miejsce po zakończeniu tego sezonu? Jeszcze przez jakiś czas nie będziemy znali odpowiedzi na to pytanie.

Boss Blackburn – Mark Hughes twierdzi, że odejście Ronaldo byłoby „frajerskim” posunięciem ze strony skrzydłowego United. Kto jak kto, ale Hughes wie o czym mówi, gdyż sam w 1986 roku przeniósł się z Manchesteru do Barcelony po czym… wrócił na Old Trafford po 2. latach gry w Dumie Katalonii.

– Myślę, że Premier League to najodpowiedniejsza liga dla Ronaldo. Jednak wszystko zależy od niego. Jest świetnym piłkarzem, gra w znakomitym zespole w najlepszej lidze. Dlaczego miałby to stracić? Wiadomo, że Barcelona to wspaniała drużyna, ale na chwilę obecną nie najlepsza – powiedział Walijczyk.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze