Honda: Moje serce powiedziało Milan


Dzisiaj odbyła się prezentacja Keisukego Hondy. Japończyk bardzo chwalił swój nowy klub i całą Serie A. Obiecał, że da z siebie wszystko w każdym meczu.


Udostępnij na Udostępnij na

Honda przyznał, że jest szczęśliwy z przenosin do Milanu i gry w Serie A. Podziękował Gallianiemu i klubowi za transfer. – Pokażę, co potrafię na boisku. Chciałem się tutaj znaleźć, chcę tutaj świętować sukcesy – wyznał Japończyk podczas swojej prezentacji.

Dodał, że jako mały chłopiec znał cały skład Milanu i oglądał każde spotkanie swojego obecnego klubu. – Serie A w Japonii jest najpopularniejszą ligą – dodał pomocnik, którego przejście z CSKA z pewnością zwiększy oglądalność ligi włoskiej w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Nowy nabytek „Rossonerich” powiedział, że da zespołowi to, co najlepsze, czyli bramki i asysty. – Piłka nożna jest całym moim życiem. Nie interesuje mnie miasto, w którym gram, chcę tylko ciężko trenować i wygrywać. Mogę grać na każdej pozycji, lecz jeżeli miałbym wybierać, to pasuje mi rola ofensywnego pomocnika – stwierdził Honda.

Japończyk dodał, że wybierając AC Milan, kierował się sercem. Przyznał, że do tej pory nie spotkał żadnego samuraja, ale Japończycy nigdy się nie poddają i mają silną mentalność. Są zdyscyplinowani. Tymi wartościami kieruje się również Honda.

Komentarze
~Poprawny (gość) - 7 lat temu

Moze po prostu Keisuke?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze