Hodgson pozostanie z Fulham


3 maja 2010 Hodgson pozostanie z Fulham

O Royu Hodgsonie mówi się ostatnio, jako o potencjalnym następcy Rafy Beniteza. Menadżer Fulham stwierdził jednak, że jego celem jest pozostanie z „The Cottagers”.


Udostępnij na Udostępnij na

Notowania 62-letniego trenera raptownie poszły w górę po tym, jak doprowadził swój zespół do finału Ligi Europejskiej. Sukcesy Hodgsona sprawiły, że zaczęto mówić o ewentualnych zespołach, które mógłby objąć. Oprócz Liverpoolu wspomina się o powrocie Anglika do futbolu reprezentacyjnego.

Roy Hodgson
Roy Hodgson (fot. epltalk.com)

Angielski szkoleniowiec postanowił wyjaśnić sytuację po ostatnim meczu swoich podopiecznych, kiedy to Fulham pokonało na Craven Cottage West Ham United 3:2. Hodgson jasno przyznał, że nie ma zamiaru przeprowadzać się z Londynu.

W Fulham jestem szczęśliwy. Mam kontrakt z klubem i jestem zadowolony z mojej pracy, którą tutaj wykonuję. Moje nazwisko nabrało ostatnio rozgłosu i zaczęto mnie łączyć z innymi klubami. To mi bardzo pochlebia, jednak są to tylko spekulacje.

Wszyscy z nas wolą pochwałę niż krytykę, czy miłość zamiast nienawiści. Gdybym powiedział, że źle czuję się słysząc wszystkie pochwały dla mnie i mojej drużyny, byłoby to niedorzeczne. Staram się trzymać dawnych standardów i brać wszystko z lekkim dystansem – skomentował Roy Hodgson.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze