Hiddink: Tęsknie za zwycięstwami


Nawet po wizycie ostatniego zespołu rosyjskiej Premier Ligi Anży Machaczkała w tym roku nie jest w stanie wygrać ligowego meczu. Takim stanem rzeczy mocno rozczarowany jest Guus Hiddink, który już tęskni za smakiem zwycięstwa.


Udostępnij na Udostępnij na

Nie podoba mi się to, że cały czas brakuje nam szczęścia. Tym razem byliśmy naprawdę blisko zwycięstwa, ale zamiast do siatki trafiamy w słupki i poprzeczki – powiedział po meczu holenderski szkoleniowiec. Jego zespół w rundzie wiosennej w czterech meczach ugrał tylko dwa punkty. A dotychczasowi rywale Anży plasują się raczej w dolnych rejonach tabeli. – Oczywiście, nadal jesteśmy w grze o Ligę Mistrzów, ale nie możemy już więcej tracić punktów. Każdy tęskni za wygraną, ale teraz jesteśmy w dołku, z którego musimy jak najszybciej wyjść – dodał Hiddink.

Anży Machaczkała w tabeli ligi rosyjskiej zajmuje trzecie miejsce i ma cztery punkty straty do drugiego Zenitu. Zespół o mistrzostwie musi powoli zapomnieć, dwanaście punktów straty do CSKA wydaje się nie do odrobienia. Jednak chyba mało kto się spodziewał, że drużyna zbudowana za grube miliony nie będzie w stanie wygrać z takim zespołem jak Ałanija Władykaukaz czy Mordowija Sarańsk. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze