Heinze: Ferguson nie pozwoli na ten transfer


Były gracz Manchesteru United - Gabriel Heinze, który aktualnie jest piłkarzem Realu Madryt stwierdził, że transfer Cristiano Ronaldo do stolicy Hiszpanii jest aktualnie nie możliwy. To właśnie Portugalczyk jest głównym celem wszystkich najlepszych zespołów w Europie.


Udostępnij na Udostępnij na

Dyrektor sportowy Królewskich – Predrag Mijatovic przyznał, że przejście Ronaldo do Realu to tylko kwestia czasu, a zarazem odpowiedniej umowy. Mimo to Mijatović oraz Heinze są jednego zdania – nie po tym sezonie.

– Chciałbym z nim grać, ale póki co jest to nie możliwe. Ronaldo to wielkiej klasy zawodnik, a sir Alex Ferguson dobrze o tym wie. Realowi będzie niezwykle ciężko go pozyskać. To właśnie w Manchesterze rozpoczęła się jego wielka kariera i to Czerwonym Diabłom jest coś winny – powiedział Argentyńczyk.

– Ferguson nie pozwoli na ten transfer. Co do mnie, to zawsze uwielbiałem z nim grać. Jest osobą o której w Madrycie wiele się mówi, jednak wielką barierą między nami, a nim jest właśnie Manchester United. Ale jest jeszcze młody i być może zdąży u nas zagrać – dodał.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze