Hart nie chce wracać


Manchester City usiłuje ściągnąć do siebie wypożyczonego bramkarza, ale Joe Hart zapowiedział, że chce zostać w Birmingham.


Udostępnij na Udostępnij na

Walczący o czwarte miejsce zespół Roberto Manciniego pilnie poszukuje bramkarza. Shay Given w ostatnim ligowym meczu doznał kontuzji barku, a drugi bramkarz, Stuart Taylor, już od dłuższego czasu jest poza składem.

Trzecim bramkarzem uprawnionym do gry jest reprezentant Wysp Owczych, Gunnar Nielsen. Trener Manchesteru City nie chce jednak ryzykować i postanowił, że na trzy ostatnie kolejki Premiership będzie szukać bardziej doświadczonego golkipera.

Mówi się, że Manchester City wynegocjuje z Birmingham City wcześniejszy powrót Harta z wypożyczenia, ale młody bramkarz nie chce wracać do macierzystego klubu. Kiedy zapytano go, co sądzi o możliwym powrocie na City of Manchester Stadium, odparł:

To nie ma ze mną nic wspólnego. Wypożyczenie? O ile wiem, jest ważne do końca sezonu, więc zostaję tutaj. Gra z drużyną z Birmingham sprawia mi wiele radości, a podczas treningów i spotkań staram się odpłacić dobrymi występami za ich starania.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze