Guti chce zostać !


Filar zespołu Realu Madryt, Guti przyznał, że gdyby miał opuścić klub ze stolicy Hiszpanii to prawdopodobnie przeprowadził by się do Premiership. Hiszpan dał jasno do zrozumienia, że resztę swojej kariery pragnie spędzić na Santiago Bernabeu, jednak nie wyklucza ruchu w stronę Anglii


Udostępnij na Udostępnij na

Guti był częścią „starszego oddziału” Los Blancos w ostatnich dziesięciu latach. Zapewne chce  przydłużyć kontrakt z klubem, który wygasa mu w 2010 r.

– To tutaj chcę zakończyć swoją piłkarską karierę. Będę grał, dopóki moje ciało nie powie stop – powiedział Guti w wywiadzie udzielonym dla hiszpańskiej stacji Onda Madrid.

– Chcę przedłużyć swój kontrakt o dwa lata, gdyż obecny kończy mi się już niedługo. Jeśli nie, każdy wie, że mam zamiar równieź grać w Premier League. To jest moja druga opcja – stwierdził José Maria Gutiérrez Hernández.

– Ja lubię dwa miasta, Liverpool i Manchester, mimo to widziałbym się, w którejś drużynie ze stolicy państwa –

31 – letni zawodnik, który jest wychowankiem Królewskich powiedział również, że chciałby mieć relację z piłką nożną ponieważ to dało mu życie. Guti stwierdził, że byłoby mu miło gdyby mógł prowadzić jakikolwiek zespół. Dodał też, że chciałby mieć podobny styl do obecnego szkoleniowca Realu, Bernda Schustera.

– Pierwszą rzecz jaką będę chciał zrobić to dostać licencję trenera. Zawsze mówiłem, że najlepszymi szkoleniowcami są ci, którzy sami byli niegdyś piłkarzami –

– To są najlepsze ralację, które miałem z trenerem. Mam jego szacunek i wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Nikt nie traktował mnie tak jak on. Wcześniej było najlepiej zmienić Gutiego – zakończył Hiszpan.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze