Gustavo broni swojej decyzji


Luiz Gustavo postanowił tego lata zmienić barwy klubowe i zasilić VFL Wolfsburg. Brazylijczyk broni swojej decyzji, uważając ją za słuszne posunięcie.


Udostępnij na Udostępnij na

Luiz Gustavo był na celowniku wielu klubów w czasie tego okienka transferowego, ponieważ do Bayernu przyszło paru zdolnych graczy i musiał szukać nowego pracodawcy. Wydawało się, że piłkarzem był zainteresowany Arsenal, ale Gustavo wybrał opcję pozostania w Niemczech i podpisał pięcioletni kontrakt z drużyną z Wolfsburga. W konsekwencji zawodnik nie zagra w Lidze Mistrzów, lecz twierdzi, że było to właściwe posunięcie.

Bardzo trudno było podjąć tę decyzję, głównie ze względu na olbrzymie ludzkie ego. Dużo czasu zajęło mi dotarcie do wielkiego klubu, wejście na odpowiedni poziom, i lubiąc to czy nie, dołączam do drużyny, która nie gra w Lidze Mistrzów.

Gustavo dał się poznać, jako znakomity defensywny pomocnik. Jest świetny w odbiorze piłki i czasami gra bardzo agresywnie. Jednak piłkarz uważa, że może przełożyć swoją fizyczność na inne aspekty gry i dawać z siebie dużo więcej we wszystkich meczach.

Komentarze
Andre (gość) - 10 lat temu

Dobrze, że trafiłeś tam. POWODZENIA.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze