Grosso chce wrócić do ojczyzny


Włodarze Juventusu nie ustają w poszukiwaniach wzmocnień przed kolejnym sezonem. Na razie skupiają się na linii obrony. Na celowniku kierownictwa „Bianconerich” znalazł się defensor Olympique'u Lyon, Fabio Grosso.


Udostępnij na Udostępnij na


Trzecia drużyna poprzedniego sezonu francuskiej Ligue 1 poszukuje skutecznego obrońcy. Na jej celowniku znalazł się Ali Sissokho. Jeżeli lyończykom uda się go zakontraktować, nie powinni robić problemów z odejściem wiekowemu Grosso, który z chęcią wróciłby do ojczyzny.

Agent zawodnika nie raz podkreślał, że jego pracodawca bardzo chce ponownie występować na boiskach Serie A. Ponadto jest zdeterminowany, by wpaść w oko Marcellowi Lippiemu, by ten zabrał go na Mundial do RPA, gdzie Włosi będą bronić złotego medalu. Sam selekcjoner „Squadra Azzura” nie raz namawiał Grosso do powrotu na Półwysep Apeniński.

Jednakże sprawę jego przejścia do wicemistrzów Serie A komplikuje wypowiedź dyrektora sportowego klubu, który oświadczył, że „Stara Dama” w obecnym oknie transferowym nie poszukuje wzmocnień na pozycję lewego obrońcy. A na tej pozycji właśnie występuje gracz Olympique’u Lyon. Jeżeli nie uda się transfer do „Bianconerich”, defensor spróbuje powalczyć o angaż w Palermo. Wycenia się go na siedem i pół miliona euro.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze