Gomez zadowolony z zainteresowania Interu


24 kwietnia 2013 Gomez zadowolony z zainteresowania Interu

Alejandro Gomez i Catania są w trakcie zaskakująco dobrego sezonu. Drużyna z Sycylii zajmuje wysokie dziewiąte miejsce, z kolei pomocnikiem interesuje się Inter Mediolan.


Udostępnij na Udostępnij na

Wydaje się, że Gomez będzie otwierał listę życzeń Interu w tegorocznym okienku. Klub z Mediolanu pragnie latem wzmocnić swój skład po rozczarowującej kampanii. Idealnym wzmocnieniem byłby więc młody Argentyńczyk. Alejandro zdobył w tym sezonie siedem goli i jest kreatorem poczynań ofensywnych Catanii. Sam zainteresowany przyznaje, że jest szczęśliwy na Sycylii, jednak zaznacza, że trudno odrzucić szansę na transfer do większego klubu:

Alejandro Gomez
Alejandro Gomez (fot. Skysports.com)

Starali się już o mnie w zeszłym roku. Teraz czytam, że znowu chcą o mnie powalczyć, i to napawa mnie dumą, ale jest za wcześnie. Catania stała się moim drugim domem. Praktycznie zawsze gram jako podstawowy piłkarz, za co jestem wdzięczny. Wszyscy zawodnicy marzą, żeby urosnąć i stać się ważnymi postaciami. Ja chciałbym wykonać dobry skok.

Inter wciąż walczy o grę w europejskich pucharach. Jak na razie zespół zajmuje piątą lokatę, ale za jego plecami czają się Lazio, Roma i Udinese. Blisko jest także Catania. Być może okaże się, że losy Gomeza rozstrzygną się po tym, jak poznamy zwycięzcę tego wyścigu.

Komentarze
~BajernMonahjum (gość) - 9 lat temu

uwww XD kiedy to pszeczytalem to rzem pomyslal rze
hoci o marjo gomeza XD

Odpowiedz
~fffff (gość) - 9 lat temu

Też tak pomyślałem :p xD

Odpowiedz
~Lalo (gość) - 9 lat temu

Kiety pisać się naucz

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze