Giovinco: Zasługuję na Juventus


28 lutego 2013 Giovinco: Zasługuję na Juventus

Napastnik „Starej Damy” uważa, że krytyka pod jego adresem jest niesłuszna. Włoch powiedział również, że nadal chce występować w Juventusie Turyn.


Udostępnij na Udostępnij na

W tym sezonie Sebastian Giovinco zdobył siedem bramek. Niektórzy krytykują Włocha, twierdząc, że gra poniżej oczekiwań. Jednakże napastnik Juventusu jest zadowolony z obecnej postawy i uważa, że krytyka pod jego adresem jest nierzetelna. – Liczby są po mojej stronie. Nie wiem, dlaczego są ludzie, którzy mówią, że nie jestem wystarczająco dobry, aby grać w Juventusie. Ten sezon jest dla mnie dobry – mówi Giovinco.

Sebastian Giovinco, Juventus
Sebastian Giovinco, Juventus (fot. Vecchiasignora.it)

Zawodnik „Starej Damy” jest zadowolony z obecnej sytuacji swojego zespołu i ma nadzieję, że taki stan rzeczy się utrzyma. – Jesteśmy na szczycie Serie A z najlepszą obroną i drugim atakiem. Nadal liczymy się na arenie międzynarodowej – powiedział napastnik Juventusu.

Giovinco wierzy, że nadal będzie występował w drużynie z Turynu, bo nie wyobraża sobie gry w innym klubie. – Czy zostanę? Nie jestem dyrektorem sportowym, więc nic nie mogę powiedzieć. Niedawno pojawiłem się w Juventusie i nie wyobrażam sobie gry w innym zespole – dodał Włoch.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze