Giovinco: Chcę tylko grać


16 maja 2011 Giovinco: Chcę tylko grać

W niedzielne popołudnie Juventus Turyn po raz drugi w obecnym sezonie musiał uznać wyższość Parmy i przegrał na stadionie Ennio Tardini z miejscowymi 1:0. Gola na wagę trzech oczek zdobył kapitalnym uderzeniem Sebastian Giovinco, który po meczu stwierdził, że nie wie, gdzie będzie grał w następnym sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Czołowa postać Parmy w obecnym sezonie, Sebastian Giovinco
Czołowa postać Parmy w obecnym sezonie, Sebastian Giovinco (fot. calcioline.com)

– Bardzo mi przykro z powodu Juventusu, ale ja zawsze gram dla siebie i klubu, którego barw bronię. Dziękuję Galloppie za zaufanie, którym mnie obdarzył. Jestem szczęśliwy z powodu bramek, które strzeliłem w tym sezonie. Moja przyszłość? Nie wiem, gdzie będę występował, nie zastanawiałem się jeszcze nad tym. Ja po prostu chcę grać oznajmił Sebastian Giovinco.

Popularna „La Formica Atomica” w obecnym sezonie należy do czołowych postaci w zespole „Gialloblu”. Zawodnik w obecnym sezonie rozegrał 29 spotkań i zdobył przy tym siedem goli. Tym samym zawodnik znajduje się na drugim miejscu wśród najskuteczniejszych strzelców w drużynie, ustępując miejsca tylko Crespo, który ma na koncie dziewięć trafień.

Komentarze
~szwajc1212 (gość) - 12 lat temu

człowiek który podpisuje sie jako nick pisał o
wspaniałej polityce transferowej juve i coś na
temat raula na tej stronie :) następnym razem
trochę więcej pokory bo własny człowiek bije klub
z turynu :)))

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze