Gaston Ramirez na celowniku Interu


Gaston Ramirez obecnie gra w Southampton i ma tam ważny kontrakt. Jednak jego agent sugeruje, że zawodnik znajduje się na celowniku Interu Mediolan.


Udostępnij na Udostępnij na

Urugwajczyk zna bardzo dobrze boiska Serie A, ponieważ właśnie stamtąd 12 miesięcy temu przeniósł się do Anglii. Ramirez wcześniej grał w Bologni i wydaje się, że może być blisko powrotu do Włoch. Agent piłkarza Pablo Betancourt uważa, że jego podopieczny jest wart sporych pieniędzy. Dlatego jeśli Inter, który jest podobno zainteresowany Gastonem, będzie chciał go sprowadzić, będzie musiał dużo zapłacić dużo. 

Nie kontaktowałem się bezpośrednio z nikim z Interu, ale między oboma klubami mogło dojść do rozmów. Czy jest to możliwe? Jestem przekonany, że wszystko jest możliwe, jeśli w grę wchodzą odpowiednie pieniądze. Włochy są bez wątpienia w sercu Ramireza, ale nie chcę rozmawiać o czymś, co nie jest konkretne. Wkrótce powinna być oferta i wtedy się do tego ustosunkujemy. 

Co warto zauważyć, Inter już wcześniej był zainteresowany kupnem piłkarza, zanim ten przeszedł do Southampton. Stąd też wydaje się, że teraz mogą zostać poczynione odpowiednie kroki. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze