Gary Caldwell o meczu Celtic – Barcelona


Gary Caldwell wypowiedział się na temat meczu Celtic - Barcelona.


Udostępnij na Udostępnij na

O godzinie 20.45 w środę na murawie stadionu Celtic Park zagrają  takie gwiazdy jak Samuel Eto’o, Ronaldinho, Lionel Messi i Thierry Henry.

„Messi jest jednym z najgroźniejszych z ich zawodników. Mam nadzieje, że o Aidenie będą myśleć podobnie” – mówi Caldwell. Obecnie McGeady świetnie wpisuje się w Celticu i w reprezentacji Irlandii.

Zapytany Cadlwell przez dziennikarza BBC o to czy McGeady jest na tyle dobry aby reprezentować barwy Barcelony odpowiedział: „O to trzeba spytać się trenera Barcy – Franka Rijkaarda. Myślę jednak, że tak. On jest świetnym piłkarzem sądzę, że będzie miał problemów w przyszłości z grą w najlepszych klubach świata”

„Milan prezentuje inny styl gry niż nasz jutrzejszy rywal – Barcelona. Podopieczni Rijkaarda skupiają się raczej na ataku, a nie na kontrataku”

„Doskonale wiemy jak gra Barcelona, nie damy się zaskoczyć się. Właśnie to inspiruje nas do tego by zagrać jeszcze lepiej” – mówi Gary.

” Z Milanem zremisowaliśmy na Celtic Park, a potem przegraliśmy po golu Kaki w dogrywce na San Siro. Co sprawiło, że nie awansowaliśmy do kolejnej rundy. Nie chcemy tego powtórzyć!” – zakończył obrońca Celtiku

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze