Fulham i QPR grają dalej

15 stycznia 2013 Fulham i QPR grają dalej

Przed chwilą zakończyły się dwa najciekawsze rewanżowe mecze FA Cup. Piłkarze Harry'ego Redknappa pokonali na wyjeździe West Brom 1:0 i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Drużyna prowadzona przez Martina Jola wygrała swoje spotkanie z Blackpool dopiero w 120. minucie, kiedy to Hangeland zdobył zwycięskiego gola.

West Brom – Queens Park Rangers

Brade Hangeland dał Fulham zwycięstwo
Brade Hangeland dał Fulham zwycięstwo (fot. Skysports.com)

Poprzednie spotkanie dwóch drużyn występujących na co dzień w angielskiej Premier League zakończyło się rezultatem 1:1. Dziś było podobnie, bo po pierwszej części meczu na tablicy wyników można było zaobserwować tylko dwa duże zera. Piłkarze Harry’ego Redknappa są w coraz lepszej formie, co potwierdził golem w 74. minucie Jay Bothroyd. Goście do końca utrzymali jednobramkowe prowadzenie i awansowali do następnej rundy FA Cup.

Blackpool  Fulham

Piłkarze Martina Jola pierwsze spotkanie z Blackpool nieoczekiwanie zremisowali 1:1 po bramce Karagounisa w ostatnich minutach gry. Dziś rewanżowe spotkanie zaczęło się bardzo spokojnie i po 45 minutach na Bloomfield Road mieliśmy bezbramkowy remis. Na dziesięć minut przed końcem gospodarze wyszli na prowadzenie po golu zdobytym przez Delfouneso, jednak w doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Richardson. Regulaminowe 90 minut zakończyło się wynikiem 1:1, dlatego byliśmy świadkami kolejnej dziś dogrywki. Kiedy wszyscy przygotowywali się już do konkursu rzutów karnych, gola w ostatniej minucie spotkania zdobył Hangeland, czym dał Fulham awans do kolejnej fazy rozgrywek!