Francesco Guidolin nie jest już trenerem Palermo


Francesco Guidolin od dziś nie jest już trenerem drużyny z Sycylii. Jutrzejszy trening piłkarzy Palermo poprowadzi nowy szkoleniowiec Stefano Colantuono.


Udostępnij na Udostępnij na

Decyzja o zwolnieniu Guidolina była już tylko kwestią czasu, po tym jak ekipa Palermo w tym sezonie zawodzi notorycznie swoich sympatyków. Działacze Rosanero wykazali się chyba dość dużą cierpliwością dla szkoleniowca, niestety miarka przebrała się po przegranym meczu ostatniej kolejki, kiedy to Palermo przed własną publicznością uległo 3:2 Genui. Następcą Guidolina jest były szkoleniowiec Sycylijczyków  Stefano Colantuono, który ma być lekarstwem na słabą grę drużyny z  Stadio Renzo Barbera. Role się odwróciły, ponieważ to Guidolin w ubiegłym roku zastąpił na stanowisku trenerskim właśnie Colantuono.

Obecnie Palermo zajmuje 12-tą lokatę w tabeli, po tym jak przegrało trzy ostatnie spotkania ligowe. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze 8 kolejek, ale nikłe są szanse piłkarzy z Sycylii na wywalczenie sobie miejsca w europejskich pucharach.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze